F I A T C O U P E 1,8 16v

STRÁNKY VĚNOVANÉ F I T U C O U P E A MÍM STEJNĚ POŠAHANÝM KAMARÁDŮM JAK JSEM JÁ :-)

Kalendář

Novinky

Vzkazy a pokec

Sraz v HK 15-17.Srpna 2008 Zveme Vás všechny na srázek coupátek. Spaní ve stanech (vlastních) :-) vstupné 300Kč na osobu,jídlo a nealko zajištěno. Alkohol si každý doveze dle své potřeby. Plánujeme vyjížďku na pěkné místo v okolí,dále bude velkoplošná projekce a bazén :-) Kdo chce přijet,ať se ozve co nejdříve na email : turbofiat@seznam.cz Pro další instrukce Těšíme se na Vás

27.01.2009 22:15:23 - Twyks: Pokud tu někdo bude mít čas a náladu,tak se mi prosím ozvěte na - twwiks@seznam.cz ,neb třeba sem :-)
27.01.2009 22:13:25 - Twyks: Zdravím,jsme již majitelem dvou fiatů (viz podpis) do kterých jsme se zamiloval,nedávno jsem ovšem v jednom bazaru narazil na Fiat Coupé ve žlutém provedení,poháněný přeplňovaným dvoulitrem.

Neměl jsem doposud štěstí toto auto potkat tak zblízka jako nyní,co mohu dodat než to,že jsem se do Fiata Coupé okamžitě zamiloval,a to až tak,že zamýšlím jeho koupi.

Ovšem jelikož už máme dvě auta (verzi pracovní i městskou),uvažuji spíše o nějakym silnějšim motoru,ale nebylo by to podmínkou,jde mi spíše o to na jaké motory si dát pozor ohledně poruchovosti,bavíme se o levnějších verzích,nemohu si dovolit koupit třetí auto za moc peněz,ovšem všiml jsme si že těchto vozů je na českém trhu i několik desítek s cenou pod 50 000,-,proto bych byl moc vděčný za jakoukoliv radu před koupí tohoto vozu,zatím jsem sice jen ve stadiu kdy přemýšlím kde na již třetího Fiátka vzít penízky,ale moc rád bych si ho pořídil,jsme již takový "Fiatmaniak"

smiley

 
Díky všem za návštěvu :-)